Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 September 2009, 17:37
Spawn Spawn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Cevap: hepimizin tandığı haktan kimdir ;)

Alıntı:
artik bunun ötesine bir sey demek banada düşmez iyikide kopmuş buralardan. cahiliyetin dönemi yaşayan insanlar çok kmiksiniz ) cesaret edemiyorsunuz madem davete icabete.! Yarin kurul dizanda Allah'ın terazisnden haberdar olmadanmi ?
Arkadaşım sen neyi savunuyorsun ben birşey anlamadım..Nereye niye kopmuş iyi ki diyorsun?Sen bizim hakkımızda ne biliyorsun ki bizim Haktan hakkında konuştuklarımızı yargılıyorsun? Birşey söyleyecekse gelsin o söylesin..Konunun seni ilgilendirdiğini düşünmüyorum..Kimsin ne oldugunu daha bilmiyoruz birşeyler açıklamaya çalışmışsın eyvAllah..Haktanı reelden tanıyan arkadaşlar var, ki o resimdekiyle gerçekteki birbirinden gayet farklı olduğunu söylediler zaten..Kim yalancıdır kim doğrucudur bilmem ama uzatmaya gerek yok..Seni güldürdüysek ne mutlu bize..Cahiliyetimiz senin veya onun cahilliğindendir..Davete de cesaretimizin olmadığını nerden çıkardın? Buyursun gelsin kapımız herkese açık..Ben kimseyi yargılamadım birisi birşey derse nedenini ararım..Biz kimseyi susturmadık..Herkes yapar eder sonuçta gerçekler burada bilinmese de zamanı gelince elbette ortaya çıkacaktır ;
Alıntı:
Allah hepimizi islah etsin
Amin..
Daha fazla konuşmaya gerek yok..Herkes yaptığından sorumlu zaten..
Alıntı:
Yarin kurul dizanda Allah'ın terazisnden haberdar olmadanmi ?
Herkes de bunun farkındadır merak etme sen