Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 November 2008, 20:01
ceyLin ceyLin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Unhappy Cevap: *AşK*ın gözyaşı

ÖYLE SEVIYORUM KI...
Karsimdasin. Elimi uzatip dokunabiliyorum sana.... Ne büyük mutluluk bu. Gördügüm en güzel seysin. Senden öte tanimladigim baska hiçbirsey yok. Her sey senin adinla aniliyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yildizlar sen. Tanrinin bana armaganisin ve artiyor her geçen gün sana hayranligim. Gözlerinde ask, yüzünde hayatin ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki... Gözümü açiyorum sen, kapiyorum sen.. Hiç bitmeyen bir serüven. Günümün en keyifli ani, uyukumun en tatli rüyasi... Seni soluyorum, havadasin. Seni kokluyorum, dogadasin. Hele simdi sonbaharsin. Ya da sonsuz bahar. Seni yasiyorum, canimdasin. Canimsin... Sarilsam sana, bin yil geçse, bir an bile ayrilmasak... Ten tene, yürek yürege sonsuz baharin en ask dolu iki yapragi olsak. Agaç agaç gezip, yesersek, açsak. Yere düssek, sonra yine kalksak. Seni bilsem, bir tek seni. Seni görsem, bir tek seni. Sesin sarhos etse beni... Öyle içimdesin ki... Bir saniye iste benden sensiz geçirdigim, veremem. Sensiz geçecekse geçmesin zaman, istemem. Seninle yeniden dogdum, yeniden dogusun kanitiyim ben. Senden önce geçen zamani, sana ulasmak için yürüyerek geçirmisim, kimmisim bilememisim. simdi basimi çevirip geriye bakmiyorum bile. O yol yüründü ve bitti, artik seninle yürünecek bambaska bir yol var önümde. Yorgunluk nedir bilmeyecegim, hiç sikayet etmeyecegim ve bir tek adimda bile tökezlemeyecegim uzun, ask dolu bir yol.... Öyle aklimdasin ki... Ah, sensiz kalmiyor muyum, bazen yikasim geliyor gördügüm bütün duvarlari. Ardinda seni bulurum saniyorum. Ne ayri koyduysa bizi, zaman ya da yollar, bir kalemde silesim geliyor. Sana dokunmami engelleyen ne varsa, bir kadehi yere çarpip tuzla buz eder gibi parçalamak istiyorum. isyanim tasiyor, kendi öfkemden korkuyorum. Ve kavusmak... Bunu düsünmek içimde kirilan tüm aynalari tamir ediyor. Mavi bir yagmur basliyor, islaniyorum. Maviye boyaniyorum. Beyaz güller geliyor aklima, gülümsüyorum. Öyle özlüyorum ki... Sen ol, hep ol, benimle ol, bende ol... Sendeyim ben, yüregimi koydum yüreginin üzerine. Ask bu, baska isim arama. Hem de en koyu, en deli, en tutkulu... Ögrenecegim çok sey var sana dair. Bilmedigim çok sey var. Ama bir seyi çok iyi biliyorum... Seni öyle çok seviyorum ki Askim...