Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 November 2008, 14:21
ceyLin ceyLin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Post Cevap: Bilinçsiz zayıflamayısa son

Sizce zayıflamanın en önemli kriteri
En önemli şey bu fikre hazır ve zayıflamaya kararlı olmak. Bana zayıflamaya gelenlere ilk önce şunu soruyorum: “Hazır mısınız kararlı mısınız?” Eğer gerçekten hazırsanız ve kararlıysanız bu işe başlayın. Şişmanlıkta şöyle bir şey saptıyorum: İnsanın sinir sistemine bir virüs bulaşmış gibi oluyor bilgisayar virüsü gibi… Bu virüs sizin kilo vermeniz için gerekli olan doğru davranış beslenme ve hareket alışkanlıklarınızı olumsuz etkiliyor. “Boş ver şimdi yürümesonra yürürsün” “Bu çikolatalı kek çok güzel; bir dilim daha ye” gibi uyaranları gönderiyor adeta. Onun için ilk başta bu virüsleri silmek lazım.

Doğal bitki özlü çayları zayıflatır mı?
Piyasada tanınmış firmaların hazırladıkları form çaylarının formülleri güzel. Günde iki-üç fincan içilebilir. Birkaç hafta içip ondan sonra ara vermek gerekir. Bunun dışında mesela gazımız varsa rezene çayı iştahımız çok fazlaysa ıhlamur çayı sindirimimiz zayıfsa zencefil çayı hormon krizlerinden dolayı daha çok yiyorsak adaçayı aaaabolizmayı canlandırmak için yeşil çay bağırsakları çalıştırmak için sinameki çayı şekerimiz çok yükaaaae kekik çayı gibi bitkisel çayları tüketebiliriz.