Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4 December 2008, 12:31
KaRdeLeN KaRdeLeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
salagın teki :)

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Wink Cvp: Güzel söz arşivi ;)

Metaba daldım GÜLÜM, seni mehtap sanım...gözlerine bakmaya kıyamadım GÜLÜM,gözlerin benım sandım...sensizlige dayanırım sandım GÜLÜM, ama kendimi kandırdım...ben seni sadece sevdim GÜLÜM, ama sen! sen sadece gülüp geçtin be GüLüMMM
ßeni Sewmek yüRek iS†er .. Su iÇmeye ßenzemez , aSi† iÇmek gißiDir , yakaR aDamı , iLikLerine işLer !
Benim dostum olmuş vefasız karanlık, ağlamak istersinde ağlayamazsın işte budur yalnızlık…!!!

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan ağlarken güldüğünde bu maskeyi takarmış

elvada demeye varmadı dilim.ne sazım kaldı ne sözüm.kimseye bakmaz oldu gözüm.gözden sakındım ELVEDA... UNUTULMAYACAĞINI BİL

Bende unutmak yoktur unutulmaktan korkarım.hey unutan korkma unutulan unutanı asla unutmaz…

hep ağlerken gülmeyi becerirdim ama şimdi sadece ağlıyorum

Benim için ağlamana gerek yok ben seni için ağladım ya.benim için üzülmene hiç mi hiç gerek yok.BEN SENİN için ÖLDÜM ya.şimdi ne diyeceksin bende bilemiyorum.yerimde olsa ne derdin acaba???

Ben seni bir gün değil bir ömür sevdim.sen bana 1 saati çok gördün...Benim seni nasıl sevdiğimi sen anlayamasın:anlasaydın bana sormazdın.

yıldız saydım akşamdan buldum..aradım burdaydın ama ben yoktum.bir vedaydı yalnızlığım kalmıştı akşamdan.bir buseydi ayrıldım,yıldız saydım akşamdan...

EĞer seVip Te unuTmuŞsa seVmesiNi BiLmemiŞTir! YıLdızLarın Aşkı Gibi seVmeLi iNsaN kaVuŞması imkansıZda Olsa SeVmeyi biLmeLi

HaNi iNsaN aĞlamak ister, GözLeriNden yaŞ geLmez ! HaNi güLmek isTer, yüRekTen güLemez! Hani biRini bekLer o hiç geLmez! ¦iŞte o zamaN öLmek isTerde eCeL geLmez!

SaNa baHçeden güL deĞiL güNeŞTeN “aTom” kopaRıp geTiRmek isTiyoRum ama kaLbim gibi eLLeriN de yaNar diye koRkuyoRum

Kaç tane ölümün bedeli bir sevda eder? Kaç sevdanın bedeli ölümle biter..??

Söylermisin bana kaç tane insan bir araya gelse, senin gibi bir “C@N” eder...!

Baksaydın görebilirdin herşey gözlerimdeydi, gözlerimde bir damla yaş vardı, ağlayamadım o bir damlada sen vardın anlayamadın.

ne acımasız dünya kadere bir kez daha inandım .inandıkca ben bu sevdama yandım.yandıkca ömrümden bir keder güldükce.kalbimi acıttı...acısada ben bu acıyıda sevdim...

hasretimsin dedim rüzgara yel gibi esti geçti.yağmurumsun dedim yüreğime öyle yağdı ki.. canımsın dedim.kalbime yazdım. ben bu sevdayla kabrime yandım…gelde ölme

BEN bir HaYaLiM SEN ise gerçek ben ölüyüm sen ise CAN’a CAN

canı can bildim can olmayınca.hani derlerya can bedenden cıkmayınca.canı cana sordum .o sendeki can ben olmayınca

bir sana baktım bir aynaya.ben sana baktım sen aynaya. ne gördün se iyi bak kalbim kaldı aynada

Kırılsada bu gönül akşama, hatırası kalmıştı yıldız saydım gelirsin diye akşamdan.,,yoksun yıldız saydım ayrıldım akşamdan

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

beni yüreklendirecek bir söz söyle şehrin tutsaklarını salayım kalbimden beni yureklendırecek bir söz söyle kursunu beynıme sıkayım

Acının umutları yok ettiği anda,umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin gibi buradayım.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.çünkü bulutların arkasında yalnız hayali için ağlayan benim.

Allah’ım benim öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın...

Sen unutulması imkansız anlatılması güç olansın.çünkü sen benim unutmak istedikçe hatırlanananladıkça da bitmeyenimsin sevdamsın

Yine bahar geldi.Mutlumuyum hüsran mı.Unutmadım Ne baharı Ne yağmuru ne de SENİ.İşte bu aylada vuruldum…

Gök yüzünde güneş yine batıyor.Karanlıkta etrafı korku sarıyor.O sokakta yalnız bir ışık yanıyor.Artık o da söndü sen yoksun diye

Kış gelirde kuşlar bile uçarsa.Böcek ise kabuğundan kaçarsa .Çiçek ise güneş görüp açarsa . Bu dünyadan göçmeden gel artık.

Yağmurlu geceler özler gözlerim.O ıssız sokakları arar düşlerim.Seni anlatırdı hasret sözlerim.Sevgi dolu günlerim sen yoksun diye…

MECNUNgibi utanmasam LEYLA için ağlardım.FERHAT gibi ŞİRİN için bir sel gibi çağlardım.KEREM gibi ASLI için yüreğimi dağlardım.Bu hasretlik öldürür bak gel artık…

Sensiz günlerim zindan olmuş.sen olmayınca ömrüm kahırla dolmuş.senle yürüdüğüm yollar boşmuş .dermansız yorgunum sen yoksun diye…

Kaderin pençesinden bir tırnak batmış.Yüreğim kanıyor fakat sevgi akmış.Korkuyla sürdüm elimi üzerine.Nerdesin be güzelim seni arıyorum…

Of ki of şu garip gönlüme of mu çeksem sensiz geçen ömrüme susuz toprak misali sevgi için sözüme su isteyen toprağa of ki of…

benim için yaşamaktın!!!! Yaşamayı HAYALettin baNa___

Su olup taşabilsem Dağları aşabilsem Ne kadar sevinirdim Sana kavuşabilsem

Rehin kaldı cümleler noktasını ben attım…!!! El senin yazın…

Sevgi denen Şeyde Vedalar koysada bazen gitmek gerekir.

Kaleden iniş olmaz. Ham demir gümüş olmaz. Bir güzele gönül verdim

Bende bir zamanlar böle değildim.ta ki seni tanıyana kadar.güldükce yüreğimden bir damla akar giderdi. unutamıyorum:gel gör ki ağlayan şimdi ben oldum. (hihih).AĞLARKEN GÜLMEYİ hatırlayan böyle GÜLER

ağlarsam gül yüzlüm acım dinermi.aşkımın ateşi böyle sönermi.sensiz kalırsam yar yüzüm gülermi ayrılık kolaymı senin yanında

beni senin kadar kimse anlamaz.kimse senin gibi beni saramaz.dizlerim tutulur yar yar dilim konuşmaz.ayrılık kolaymı seni yanında