Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 December 2008, 15:54
CaCa CaCa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart gta kurtlar vadisi modu

İNDİRDİKTEN sonra _

--------------------
KV MODU KURULUMU
--------------------
1.KVTRYAMA'yı text klasörünün içine kopyalayın
2.Yerler bölümündeki txdleri IMGTools ile yükleyin.(Nasıl yükleneceği IMGTools dosyasında yazıyor)
3.GTAVCsf7 oyunun %62 tamamlanmış kayıtıdır.
4.vc_ulti_trn_v2 ve vc_ulti_trn_v1 dosyalarından hangisini kullanacağınızı siz seçin.ben 1'i öneririm.İstediğin arabayı indirebiliyorsun.2'de sadece arabalar değişiyor.o da görüntü.Ama 1'de dodo arabalar ve askeri helikopter ölümsüzlük felan var.Pizzadox'u kullandım ve beyenmedim.Size en iyisini sunmak için uğraşıyorum.Onun için 1'i kullanmanızı öneririm.
5.Göstergeler bölümündeki dll dosyasını Grand Tehft Auto Vice City klasörünün içine atın.Ve oyunu açıp ayarlar bölümünden göstergeleri kapayın.İşlem Tamam.
6.txd bölümündekileri Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City\txd klasörüne kopyalayın.
7.txd2 klasörünün içindekilerini models klasörünün içine atın.
8.silahlar bölümündeki sıkıştırılmış dosyları dizine çıkartıp içindeki txd ve dffleri ımg toolstan yükleyin.
9.mp3 klasörünün içindeki cendere müziğini grand theft auto klasörünün içindeki mp3 klasörüne kopyalayın.
10.İnsanlarıda IMGTools ,ile yükleyin.
11.Diğerleri arabalar kartalSLX Mp5 felan IMGTools ile.
12.txd klasöründekileri gta klasöründeki txd klasörüne kopyalayın.
13.Models'te aynı klasöre.
14.Skins klasörüde aynı klasöre.
15.Quick Save özelliğide ultimate tariner gibi kopyala yapıştır.Kopyalasanızda bu özellik ultimate trainerde çalışır.
MOD KURULUMU TAMAMLANMIŞTIR.
* * * **** *
* * * * * *
* * * * *
*** *** *** ** * //members.lycos.co.uk/burakcekili
* * * * *
* * * * *
* * * * * *
* * *** *** * *