Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3 January 2009, 14:16
HaZzAn HaZzAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Ünlülere SÜPERALEM ' sorduk :)

iBRAHIM TATLISES:
Urfa’da SÜPERALEM vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum

REHA MUHTAR:
Burdan bütün SÜPERALEM üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar SÜPERALEM her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.

Anayasa Mahkemesi Başkanı:
SÜPERALEM üyelerine saygıyla duyurulur.!
SÜPERALEMde moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!

SÜPERALEMde Moderatör olacak kişi forum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamaza üye olarak kalacaktır.!

Banu Alkan:
Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla SÜPERALEME renk katacagim, ayol iyiki varsin Süperalem.

Bülent Ersoy:
Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz SÜPERALEMİN gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu

Acıların Çocuğu Emrah:
Bak Gülcan burası SÜPERALEM artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan) SÜPERALEM var artik bize sahip cikacaklar

AJDAR:
Cikata Muz, muz. Ben bu SÜPERALEM forumuna mal olmuş bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz...

Erman Hoca:
Artik bende bundan sonra SÜPERALEMDE spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...

Saadettin Teksoy:
Ben Saadettin Teksoy Bundan sonra bende sizlerleyim SÜPERALEMDE sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim SÜPERALEMDEN Sakin Sayrilmayin