Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 October 2008, 13:02
aSeL aSeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Cevap: CNN nin Hz. MUHAMMED (s.a.v) anketi

Alıntı:
CimCime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

asLInda fazLa söze gerek yok bu konuda.. bu oyLama 2006 yILIna ait, o yüzden her oy verdiginde sonuç aynI kaLIyor

SanIrIm Tarih'e dikkat etmedin CNN'in sitesinde gezinirken ve de bu oyLamanIn ar$iv'den oLdugu dikkatinden kaçtI..
mrb arkadaşalr..sizin bukonuda bilginizin olmadığını kesitiremediğimden önce açıklama yapıp göndermem gerkiyorduu..suç benim ..2006 yılında danimarkalılar h.zmuhammedin karikaturlerini dünya basınıyla ve wap ortamlarıyla insanlarla paylaştılar bu görüntüler youtube sitesinde boy göstermeye başladı ülkemizin sorunu olduğundan alınan kararla yotube ülkemizde o dönemlerde kapatılmıştı...bunu telrar kendi wap sitelerinden tanıtmaya karar veren danimarkalıların ,sitesi ülkemizin genç beyaz şapkalı diye adlandırılan hackerleri tarafından çökertildi...şuan tarih 2008 ve yine bunu gündeme sokup kendi sitelerinde yayınlamak için bir anket düzenlediler bu sorun önceden diller dinler ve ülkeler arası sorun teşkil ettiğindedn önce beyan la yayınlamak istediler...asılsız bir bil geğildir..okulum mimar sinan unv.. öğretim üyeleri tarafından maillerle öğrencilerine gönderilip arkadaş yoluyla çoğaltılması ve katılması istendi bu birçok ist..daki universitelerde gundem konusu olmaya başladı..diğer şehirlerdne haberim yok...suç bnimdi size buun göndermeden önce bilgilendirmem gerekiyordu haberiniz vardır diye sadece linki gönderdim çünkü şuan tekrar yeni ve eski karikaturler yayınlancakmışş...2006 yılının karikaturlerine baktığımda hz.muhammeedin suratının kendi ülkerinde yetiştirdikleri insan dışı varlıklara benzetildiği yyaınlanmıştı..ismini dahi telaffuz etmek istemediğim görüntülere yenisi eklensin istenmiyorsanız sizinde dininiz ve ummetliğinizi böyle çirkin şeylerle kullanılmasından hoşnut olmadığınızı oylarınızla belirtmeniz dileğiyle...hayırla kalın...