Tekil Mesaj gösterimi
Alt 8 January 2009, 18:34
ecee ecee isimli Üye şimdilik offline konumundadır
♥Hŭz'ηŭmŭη yŭzŭ Gŭℓsŭη♥

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart rüzgar

Gece olduğunda ılık bir rüzgar esiyor bağrıma doğru,
biliyor musun ki çok üşüyorum sensiz ..
Bir yanda sen bir yanda yokluğun acı veriyor bana ..
Özledim diyorum kısık bir sesle, yüreğime saplanıyorsun her zaman ki hasretinle, sonradan yüzüme bir gülümseme doğuyor, sana beslediğim aşk geliyor aklıma ..

İşte o an tekrardan tutuluyorum hayata ..

Sen gelince neşe geliyor, sen olmayınca hüzün kaplıyor yüreğimi
odalarda avare gibi geziyorum bakınıyorum
durmadan geldi mi nerde napıyor şimdi, yemeğini yemişmidir çayını içmişmidir yatağa girdiğinde üstüne sımsıkı örtmüşmüdür,
yoksa hasta mıdır ahh yüreğime söz geçiremiyorum sensiz olduğumda, inan ki söz geçmiyor kalbime, her an seni düşünmek her an seninle olmak vardı aynı şehirde hava solumayı o kadar çok isterdim ki yanımda olmanı canım demeni ne isterdim ki ..
Ahh benim imkansızlıkla dolu yüreğim nedir senin çektiğin .. Çok mu şey istiyorum ben ..

Ama bildiğim tek şey var o da seni seviyorum ..
Sensiz yaşayamam bunu bilmeni istiyorum …

Sakın beni bırakma olur mu, sakın gitme uzaklara zaten çok uzaksın bana dahada uzaklaşma benim sana olan aşkıma ..
Sana çok alıştım ben, beni sensiz bırakma beni kör kurşunlara atma bensiz sensiz eyleme dayanamam
katlanamam bu acıya ben çünkü ben seninle yaşıyorum bu hayatta sen olmazsan varsın olmasın bu zalim hayat, sen yeterki bende ol, benim canım ol, kalbim, neşem, sırdaşım, sevincim ol yeter ki, ama gitme..
Hep yanımda ol sen olur mu..

Seni gözlerime çizdim ben, ruhumu işledim seni.. Tek sevda atıyor sana, benim sevdam o da ..

İçimdeki sevdayı yağmura yazdım ben,
her dökülen yağmur tanesinde beni ve aşkımı bulacaksın ..
Yağmur taneleri bel ki aşkımı anlatmaya yeter sana, ben bu zamana kadar anlatamadım sana ..

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]