Tekil Mesaj gösterimi
Alt 8 January 2009, 18:41
ecee ecee isimli Üye şimdilik offline konumundadır
♥Hŭz'ηŭmŭη yŭzŭ Gŭℓsŭη♥

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Cvp: (¯´·.♥ Yağmur ♥ MeLanKoLiği ♥.·´¯)

Yalnızlığına susardın sen...
Bilinmeyen bir şehrin, ayaz akşamlarının aydınlığına gömerdin yalnızlığının suskun sesini...Bir başlangıç arardı gözlerin,
zamansız bitişlere yenilmeyen... Gözlerini kumdan sahillere gömerdin...Ben ise, o büyülü ellerini arardım sabahlara kadar, bilinmeyen bir şehre bıraktığın yalnızlığını arardım...
Bu yüzden hep imkansızı sevdim ben... Sana ulaşamamanın acısını sevdim..Yalnız bir mevsimin, toprak kokan yağmurlarında yürürdün sessizce...Ben de peşinden gelirdim..
Kuru yaprakların hışırtısını severdin sen...
Yağan yağmurdan sonra doğan güneşin çiçeklere bıraktığı çiğ tanelerini severdin... Ben hep dışardan izlerdim seni.. o çocuksu gülüşünü, asilce ağlayışını seyrederdim..Ve... Senin gözlerinin içine bakamazdım ben...Ne zaman gözlerine baksam yalnızlığı görürdüm...
Sende çok şey bulurdum ben; güneşin denize vuran kızıl rengini, boğazın semalarında dolaşan martıların çığlığını... Sen ise içindeki bunca büyüyü saklamaya çalışırdın gülüşlerinin ardında..
O gülüşlerin ardındaki hüznü bir benim gördüğümü bilmedin hiç...
Yağmurlu akşamların karanlık sokaklarında kalmış iki yitik ruhtuk biz... Ben umarsızca yağmur damlalarını yakalamaya çalışırken, sen beni izlerdin uzaklardan, sessizce...Yalnız kalınca hep seni düşünürdüm ben... Sen benim yalnızlığımdın.. Ben seni anlardım sen de beni... Ve ikimizde susmayı severdik.. Bilirdik susmanın kelimelere sığmayan anlamını...
Bir de sevdamız vardı bizim, mora boyalı düşlerimizden gelen.. Bizim hikayemizde gerçeklik yoktu. Çünkü gözlerimizi kapamıştık gerçeğin o karanlık rengine...
Yere göğe sığdıramadığımız hayallerimiz vardı. Tıpkı "mor masallar" gibi beni anlatan. Yani seni anlatan...
Sen benim için yazılmamış bir şarkı gibiydin her zaman. Senin sırlarını çözmek,içindeki o binbir manayı keşfetmek zevk verirdi bana... Biliyormusun, ben hala dokunabiliyorum sana...
Seni hissetmem için yanımda olman gerekmiyor..
Biliyorum sen de hissediyorsun beni,her karanlık gecenin,
çisil çisil yağan yağmurunda..

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]