Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 October 2008, 20:42
Prenses Prenses isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Prensesin güncesi

slmmm
holleyyy benımde içimi dökebilceğim bi günlüğüm var artık yuppii

nerden baslamam gerek bilmiyorum anlatacak o kadar çok sey var ki çok yogun bi gündü benım için gözlerimi servisin korna sesiyle açtım gec kaldım her zaman ki gibi çünkü saat 5 te uyumustum 6 da kalktım okula gider gitmez müdürden bi ton fırca yedim gezide çıkan kavga yüzünden tam sınıftan içeri girdim ki veli geldi onunla tartıştık biraz moralim zaten yeterince bozulmuştu mutfaga gittim yemek yapan bayana yardım ediyim kafam dağılsın biraz dedim çocuklarıda bahceye çıkardım üzerime 1 tencere yemek döküldü allahtan yemek soguktu sıcak olsa yanmıstım nys okuldan çıktım bankaya gittim paramatiğimi almak için gelmedi dediler maaşta yatmamış hala 5 kurus param yok deli oldum akıllı ben telefonumu bankada unutmusum eve geldim babam telefonun nerde dedi çantamda diyorum babamı aramıslar gelsin alsın die saatte bi baktım 6 olmus pazartesi günü alcam yani o güne kadar telefonsuzum sonra dısarı çıkıyım biraz hava alıyım dedim parmaklarımı kapıya sıkıştırdım ama nası kanıyo koptu sandım doktora gittik hemen tırnakların çekilcek demesinmi sol elim 3 parmagımın tırnaklarını çektiler hergün pansumana gitcem sızıdan ölüyorum atkı örüyodum ne güsel onuda öremicem yaa en çok ona üzüldüm aksilikler hala peşimi bırakmıyo azöncede çok sevdiğim bi arkadasım kaza gecirmiş onu öğrendim hastaneye gitcem kan vermeye off off off off nys yarın devam ederim tabi sağ salim yarın olursa hoşçakall
Yaşanmışlıkları kolay SİLEMEM
Acıyı tanıdığım için kimseye ÇEKTİRMEM
Cesaretsizliği gururla ÖRTEMEM
Yalan ve taktiklerle uğraşmayın YEMEM
Dostlarıma laf ETTİRMEM
Tutkularım var VAZGEÇEMEM
Gidiyorsan eğer özlesem bile DÖN DEMEM
Ağır geliyorsa bunlar firar serbest....