Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 March 2009, 21:50
The The isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Cvp: "carlos'u AldiĞima Bİle PİŞmanim"

Bu aDamın yaptıkLarı AzımSanamaz eyvaLLah aBicimde ..
Ben CarLos un Transferinin Tamamen imaJ amaçLı oLdugu KanaatinDeyim ..
eyvaLLah GüzeL tOpçuyDu ( Du ama ) ..
Bana Bu Tür tRansferLer : Hani Vardırya , Son zamanLarda Hatta Baya Baya oLmaya başLadı ..
iŞte ne biLim ''1970 Lerin en ÖnemLi Rock yıLdızLarınDan biLmem Kim türkiyeye geLio ..
Sende Vay bee diOsun ( uLan Hiç DüşünüOmusun : Bu aDam PerfOmranSının zirveSinde Tüekiye Diye Biyer biLmezken 70 Li yaşLarınDa kaLkıp Türkiyeye geLiyor Bizde vay be oLuyOruz :? ) Vay be Diye Bişey yOk ..

Bu tür OrganizasyonLara geLenLer miLatLarını doLdurmak iÇin geLiyorLar Başka Bir sebebi yOk .. PerformansLarı Bittigi iÇin geLiyorLar ..

CarLosun DurumuDa bu mimaLde Bence ...
GerekSiz Bir tRansferdi ..
PerfOrmanSının ziRvesindeki CaLos'a Kaç miLyon $ Veirsen ver geLmez .. Bu aŞikar Bunu Herkez DiyebiLir ..
Bunu Herkez diyebiLirse akLa geLen Tek Şey : yÖnetimin yapTıgı Gibi '' Vay aNasını FenerBahÇe '' imajı oLuşturmak .. Ben Buna güLerim .. Senin böyLe Bieşeye iHtiyaCın yOk hOcam ..
Hiç Bir zaman O MegoLoman Fatih terim Gibi bi aDamLa çaLışmaDın ..
böyLe Birşeye ihtiyaÇ Duymanın Sebebi bu ..
Genç Yetenek buL Getir Ve Herkesin KarşıSına Çıkar .. iŞte FenerBahçenin yapması Gereken buDur .. iŞte FenerBahçe Bu oLmaLı ..
iŞte Transfer böyLe yapıLmaLı .. CarLos Başından Beri Bana Birşey iFade etmiyOdu .. Bir HatayDı zaten