Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 March 2009, 12:27
AlpikE AlpikE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Cvp: SırLar Ardında ..

Mart 25, 2009

8:14

Günlerdir omuzlarimdaki agirligi nihayet hafifletebildim. Bir oh çekebilirim simdi. Kendime geldigimi bu sabah uyandigimda fark ettim. Yeni bir güne uyanmanin verdigi müthis çosku sabahin erken saatlerinde gözlerimi actigimda büyük bir enerjiye çevrilmisti sanki. Düsündüm de hani biz insanlar deriz ya yapamiyorum, birakamiyorum yada basaramiyorum bunlarin hiç biri gerçek degil sadece irade ve istege dayanan bir seydir bu. Herneyse sonunda rahatLadim büyük bir yük kalkti üzerimden. O eski ben yine ruhumda canlandi. Neseli, eglenen ve eglendiren, mantikli sonuçlar üretebilen akLim çok sükür faaliyette yine Demem su ki Bugun arkama yaslanip bir ohhhhhhhhhh çekebilirim aksam oldugunda. Biraz zor gün olabilir benim için bir kaç arkada biraktigim ve de yapmam gereken projelerimi artik biraraya getirmeliyim ama aksama daha cok var. Birazdan baslar ve de insallah bugun sorunsuz bitirebilirim yarim biraktigim islerimi.
Basarinin ve mutlulugun benimLe birlikte tüm cümle alemin olmasi dilegiyle simdilik veda etmeliyim sana. Isim de koymadim sana biLmiyorum günlük mü desem ne desem
Ama oLsun bazen ismini koyamadigimiz seyler cok daha güzel oluyor; o belirsizlik daha heyecan veriyor Ehuehe Böyle birakaLim kaLdigimiz yerden dvm Éderiz bir kac gun sonra