Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 April 2009, 13:02
AlpikE AlpikE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Cvp: AlpikE'nin Günlügü ( Aplik )

Nisan 20, 2009 / 7:41 Pazartesi

Sabah olmasini istemedim çünkü uykumu alamadim geç uyudugum için Ama naparsin mecburiyet uyandiriLdim kiz kardesim tarafindan iste (: Onu okuLa birakip geldim asLinda geLdigimde direk sicacik yatagima girip uyuya biLirdim fakat bugun kendimi toparLicam yapmak istedigim seyLeri yapmicam BakaLim iradem ne kadar güçlü imis kendime hayir diyebiLicekmiyim. Évet saçma buLucaksin ama iste bende böyle oyaliyorum kendimi gün asiri (: Naparsin deLiLik

YakLasik 3 buçuk saat sonra dersim var bari erken gidiyim okuLa prof ile görüsmem gerekiyor. Bu semester baya zorLandim ama mukafatini görücem sonunda Allah büyük. Keske yaz dersLeri de alsaydim ve bir an önce bitseydi düsüncesi beynimi oyalarken; tek güzel sey canimla güzel bir tatiL geçirmek olucak EndiseLerim gün yaklastikca daha da artiyor ama sanirim dogal bir sey bu BakaLim herseyin güzel ve allahin izninde oLmasi dilegiyle simdilik kapaticagim defteri Aplikcim. Bayadir kahrimi çekiyorsun saoL gI En yakin arkadasLarim dahi hepsi bir kenari çekildi; kimisi bir erkek pesine takiLdi, kimisi baska bir ugrasi içine girdi, kimisinin bebisi oldu gitti, kimisi ise... Neyse bosver mühim olan ÉLçin hala burada ve tabiiki sen baska ne diyebiLirim ki. KalanLarla yetinecegiz. Yetinmeyi biLmeLisin demis sanatçi; Eh bende Öyle yapacagim. Iyi Günlerin benimle olmasi dilegiyle hosçakal Aplikcim.