Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 June 2009, 03:23
Forever Forever isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Arrow %100 gercek Bi hikaye...

Nette Gecen bi aşk hikayesi !!!Ikı yabancı gibiydiler..Sonrasına süre gelen muhabbet ve kaynasma sonucu aralarındaki ilişki ileri duzeylere kadar gelmiş bir ciftin hikayesidir bu..

Aylardan Temmuz sıcak bi temmuz akşamı ve sabahına kadar devam eden doyumsuz bı sohbetle baslamıstı hersey..Hersey saf Hersey mükemmeldi..Artık birbirlerini düşünen bi cift olmuslardı..İlk basta soz verdıler kendi aralarında hayatım elimi bırakmıcaksın dimi (ok hayatım) Bu beraberlıgın sonunda Ayrılık olucaksa hic baslamıyalım hayatım (soz aşkım) diye dıyolagları yaptılar..Ikısınınde gozleri ışıl ışıldı ıkı tarafta öylesine cok sevıyorduki birbirlerini dakika hatta saniye bıle ayrı kalamıyorlardı..Cok guzel bi beraberlıklerı vardı gecen 8 ayda .Arada gecen zaman her anı her saniyesi har dakikası ve her gunuyle muhtesemdi..İşte olaylar burdan sonra baslıyordu...8 ayın sonunda nedensiz sebepsiz bi mektup bırakmıştı kız ayrılıga dair...Mektubu okuyan erkek şok içinde şok yasıyordu ..Çünki bunun olması ımkansız diordu kendınce onceden verilmiş sozler anlasmalar vardı nasıl olur die düşüncelere dalıyodu...

Her ne kadar kazanmak ıcın ugrassada tekrar kızı bir daha artık bu alemde olmucagını hayatına bakıcagını netle baglantısını kesıcegını söylüyordu...İşte bu Sozlerden sonra erkek kişi 3 ay amansız bı koşturmacanın içine giriyordu..Apansız gelişen olaylar yıkmıştı ..Birde ustune sebepsiz yazılmıs bır mektup...Başından gecen onca olaylara ragmen hala sevdigi kişiyi düşünüyordu.....Ama bunlar kızın umrumda degıldı ..Vurduymaz davranıslar,Kaele almaz haraketler...Bunların olmaması gerekıyordu cünki oncelerden verılmıs sozlerı vardı...Bir insan bu kadar cabuk sılınebılırmı onca yasanmış anılara ragmen..?3 AYIN sonunda karsı karsıya gelıolardı tekrardan erkek aynı duygular aynı sevgıyle kızın karsısında hala sevdıgını haykırıyordu..Sevgide bu olmalı..

Devami Yarın Akşam...Buraya kadar yorumlarınızı bekliyoruz forum sakinleri...