Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 July 2009, 09:35
daiSy daiSy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Cvp: k0LeRa Sarkı SözLeri ;)

Duyqu SömüRqeSi

(Sagopa Kajmer & Kolera)

2 Eksik söyledin 1.60 karından uzun boyumMadem sevdin evlenecektin imam nikahla sürmez oyunMee leme koyun, sen git kulisinde soyun, kalemim benimGiyotinimZaten esen keser boyunTekno partisinde karşılaştığımızı unutun.sahilden gelirKokun burcu burcun, burcu burcunHasat zamanı kafasında biten otu siz kurutun, açıkla artıkHerkese yeni adı kolera kuruntununUtanmasan aynı olacak fontun50 Cent in aynısı ulan kotunPatiklerini as da kurut, koca adam bebek oldunHoca kolo vaaz oldun, rabba küfürbaz oldunİmandan gariban oldunEsen in rapi eserdir senin ki kanlı yaprak dolması, bakAblasıÖzün cza dan bozma fu-schnickens kopyası, gocunmazdıOlmasaydı yarasıKokmuş terin cabası, vaazı takmam yalanın tam daniskası, vayAnasınıKolera vebası karabasanın hası, sarsılmakta en kralınızınKlasıBuyur otur, işte rap sınıfımın sırası, tam sırasıDinleyicilerime sataşma, açılır karantina kapısıLirikal seviyen 0-6 yaş grubu hizzası, şubatta firar mıEttin lan asker kaçmasıSon zamanlar çok dağıttın, halin deli saçmasıBu seyirle kesilemez belki seneye doğumgünü pastasıZor zamanda yanında dostu yataktayken hastasıAha şimdi bozgun oldu, kalbinin reostasıIkınırken fazla kasma yırtılır karın kası, okan yanındaGözlerin kan çanağı yandı çırasıSöktüm elimde kaldı adem elması, kimeydi cakasıBu hızla rape devam edersen duvara çarpar kafatasıDaha çok ararsın bulmak adına açığımı, rap yaparken gördümSahneye aktı o pis salyası (ıııggghh!)Karasaplıyı yalamanın gördüm çoktu balyası, 2 bayana selamİlet bu ne şöhret sevdasıSiz de üne merak, bende yaşam kavgasıSöyle bakayım hangisi makbul, çileklisi mi, elmalısı mıYarı fiyat arabanı satsan, çıkmaz dava parası, bana köpekçeHavlamaktan oldu ses tel arızasıEcnebi şapkalarla olmaz bu rapin fiyakasıPardon istemeden oldu, acıttım mı ablasıRap yoldaşı gomdu yaktığın tüm lambalar ani söndüDinle kaf kefi feyz al ben maratona çıktım sen yerde topalGel yaralara tuz bas, hasıma el verdim kol gitti abe heyhatBen mektubu yazdım sayfalarını ister yırt ister kopartSago defteri dürdü en büyük düşmanım nankör bir bücürdüAynaya bak yok sen cahile kalem çekiver eski dosta yol verYol ver yol ver yol ver yol ver yol ver yol ver yol verYol verYol ver yol ver yol ver yol ver yol ver yol ver yol verKanina islemis kiskanclik sizin takim nankorEy kor album kapaklarini ac da Adimi gorKokan les agzinla yaptigin rap tiz ve iticiSukur ki kellem kurtuldu sen yedin o cekiciTek bir sarki yaparim alirim havaniSen bilirsin be kahpe bunu en iyi bilenken neden sonucaİsteriksinEvliyayi rap onunde tek kelimeleyle geyiksinTestislerini tutma televizyonda cok komiksin (wooo)Ben = ay soylesene neden korkalim sendenSen bir kopyasin hazira konmus bir yegenTen uyuşmazlığı oldu sanirim ayrildin techno dj'indenBende bir technocu buldum hemde en rapcisindenBundan sonra laf yaparken bir degil iki asama dusunIkinci mektuba cevap yoksa birdeyki yazini dusunOnumuz yaz temmuz ortasinda tir tir üşüyünPaylasamadiklarinizi bari bu kez ilk kez bolusunHayatta en kolay yaptigim is bir iki kadeh diss atmakSenin yaptigin en iyi is yanibasindaki dostu satmakMadem sen kasindin benim tirnaklarimla asindinRapini yer altindan alip züppe dolu mekana tasidinDilimin kemigi olsa inan ki ilkin ben kirardimYemin ederim yaram olsa tuzu yerine ben basardimIki senelik diskografilerinizi hattatlara yazdirin bayimHizli treni dislar rayim sagopa nane keskin tadimBenimle cenk yapmak adina en yureklinizi yollayinDokunursam patlar mayin yuzlerinizi saklamayinKaraya duseni atlamayin maskeleri dustu bayimRapi saha kaldirmak adina siz ikiniz seker yalayin (bitch)