Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 July 2009, 20:36
Zeynep Zeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Kürtler Pkk Ve Abdullah Öcalan; "Pkk Kürtlere Rağmen İcad Edilmiş Bir Katiller Çetesi

Yazar: [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]Yayınevi: [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Celal Talabani, İrak Milli Türkmen Partisi´nin Kuzy İrak´ta Türkmen Haklarını Korumaya Yönelik Faaliyetlerini Engelleyebilmek İçin Elinden Geleni Yaptığı Hatta, Demirci Soyadını Kullanan Ve Snober Olarak Bilinen Necmettin Kakaf´a ´´Türkmen Kardeşlik Partisi´´Adı Altında Kukla Bir Parti Kurdurduğu İçin Türkiye Dostu Oluyordu. Hem De Erbil Ve Şaklawa Sokaklarına ´´Kerkük Kürdistan´in Kalbidir´´ Sloganı Yazdırarak!

´´Çok Samimi Olarak Şu Noktaya Temas Etmek İstiyorum; Benim Milliyetçiliğim, Kültür Milliyetçiliğidir. Milliyetçiliğimin Temelinde Dilde, Fikirde, İşte Birlik Vardır. Kültür Milliyetçiliği Esastır. Anadolu Kültürüne Herkes Uymak Zorundadır. Çünkü Bu Kültür Beşbin Yıllık Turan Kültürüdür. Laz´ı, Çerkez´i, Tatar´ı, Azeri´si, Kürt´ü, Türkmen´i Bu Kültürün İçindedir. Efendim Mozaikmiş. Bir Bilge Politikacının Dediği Gibi ( Ne Mozaği Ulan! ) İşte Mozaiğin Kürt Taşı Gidiyor. Hainin Biri Çıkıyor Bu Taşı Oynatıyor. Biraz Haysiyetli Olmak Lazım.´´
- A. Cem Ersever

Sayfa: 215
Basım Yeri: İstanbul / 2007-5
Dil: Türkçe
Kapak: Karton
Kağıt: 2. Hamur
Ebatlar: 140-235