Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 September 2008, 21:39
Candy Candy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Unhappy Avucumda On Dokuz ya$ım, Dudağımda $arkıLarım..

"Hiçbir kelime senin adın kadar yer tutmadı dudaklarımda.. Hiçbir aşk senin kadar yakışmadı alın yazgıma..Ama başaramadık bu sevdayı yaşatmayı..Başaramadık işte.."

Hadi git sevgili.. Rüzgara karşı savaşmayı bırak…Hadi git.. DaÇlar devrilmişken omuzlarıma, yalnızlık düşmüşken sokaklarıma git.. Git diyorum sana..Kapıyı biraz arala ve git.. Bana verdiÇin ne varsa her şeyi topla ve git.. Bekletme " seni" bekleyenleri…Bekletme kapımda beni sonsuzluÇa gömecek yetim kelebekleri…Hadi git.. Her harfine ölümler beÇendiÇim adımı dudaklarımdan sökerek git.. Bana çıkan tüm sokakları sil adres defterlerinden.. Yaşayıp da kendi yüreÇine bile ispat edemediÇin bu sevdayı " mutluluk bakiyelerden" düş gayri..Gözlerime demir pervazlardan ölüm göz kırpıyorken durma git …

Hadi git sevgili... Adınla başlayıp adınla bitiremediÇim cümleler kadar yalnız bırak beni..Durma karanlıklarımda, durma hatıralarıma..Git sadece.. Bırak hayat boyu sensizlik yerine ölümler diz çöksün ayak dibime…Bırak günahların dökülsün soÇuk ellerinin gezindiÇi kücük avuç içlerime..Hadi git sevgili.. Biz seninle rüya olmaktan öteye geçemedik.. Hiçbir zaman acıyı sırtlanıp mutluluÇa gülümsemedik..Hadi git…Dudaklarında daha fazla kanamasın pişmanlıkların. Daha fazla aÇlamasın hatıraların..Hadi git sevgili..

Hadi git..ÇıktıÇın kapıdan ölüm gelsin ayak uçlarıma..Bırak gözlerin mapusluÇum, yüreÇin sonsuzluÇum olsun..Hadi git…Durma sabahı olmayan karanlıklarımda.. Daha fazla üşütme ellerini karı, boranı eksik olmayan kışlarımda... Daha fazla bekleme yamalı cümlelerimde. Git diyorum sana.. Git..Beni " bana " bırakma…Hadi kapıyı arala ve git..Kapat tüm ışıkları.. Ve git hadi..ÇıktıÇın kapının ardından ölüm gelsin gayri..

Şimdi git…
Unut ismimi…
Unut yeminlerini….
Seni hiç sevmediÇimi farz et…
Bu sevdayı hiç yaşanmamış kabul et..
Demir kapımı " ölüme " arala ve sessice git…

Git diyorum…
Sadece git…
Ardından ölüm gelsin ayak uçlarıma..
Sana kavuşmayı bilmese de ,
Seni severken " ölmenin gururunu " yaşasın bu yürek…
Çünkü; sen benim,
Ölüm ile hayat arasına çizebildiÇim tek mutluluÇumdun….