Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 August 2009, 20:04
Yorgun Yürek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yorgun Yürek Yorgun Yürek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
♥ GüLerken AğLadığını,MutLu OLanLar BiLmez

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Cevap: Koş zamanı yakala

Herkese iLaç oLan zaman bize yaramıyor ..

Marka yaratmak koLay be anam anLayana markayız anLamayana makarayız boş koy bir rahatız ..

İçine düşen her hüzün damLası sana seni ne kadar sevdiğimi hatırLatsın ..

İLham perimi geberttim Lirik yazamıyorum ..!

Bir umut vardı eskiden sen postayı koyup gitmeden .. Tamam kabuLLendim dingiL bi çiftLik ama en azından birbirimize aiTTik .. xD

"Keşke" diyebiLeceğim bişey varsa sen oLurdun.Ama "gitmeseydin" o adi mevkide değiL kaLbimde oLurdun !

Ben şimdi sana inatsensizLiğe inat yokLuğunLa seveceğim seni..Muhtaç oLdu gözLerim o güzeL gözLerine ..

Kime bu havanız ? Çözemedik biz .. (:

Bana sarıLıp bi kere "her şey güzeL oLucak" diyebiLseydin umrumda oLmazdı hiçbir şey ..

EfendiLik desen ( 0 ) güzeLLik desen aLakası yokama girdikLeri trip kraL'da/kraLiçe'de yok ..

Şimdi biz çok seviyoruz..O sevdiğimiz insanLar sanki hiçbir şey oLmamış gibi çekip gidiyorLar ya .. Şimdi sen oLmasan da yokLuğunLa seveceğim seni ..

Ben oyun bozan değiLim oyun bozuk !

KırıkLar ve kırıntıLar senin açtığın derin izLer ve ardında bıraktığın derin duyguLar acıtmıyor.Dedim ya : sadece batıyor işte BATIYOR !

VazgeçiLmezimdin biLirdimyokLuğunda sen komasına girerdi bedenim ..

Ne dün ne bugün ne de yarın o şimdi her anım . <3

Uyandığımda yoktun yanımda diye bu serzenişLerim ..

Bazen çok zordur anLatmak düşündüğünü .. hep erteLersin ya yarına .. ama bi düşün ? ya yarın çok geç oLursa .. :/