Konu: Susuşum OL

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 5 September 2009, 17:59
Syst3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Syst3m Syst3m isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Root Administrator

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart Susuşum OL

Yağmurun bir damlasında bıraktım yüreğimi. Gözlerim gözlerine yağdığında kirpiklerim acıtıyor bedenini. Su gibi[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ırmak gibi[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] akıyor yüreğim. Uzanıp tutuverecekmiş gibi ellerim. Tam ulaşacakken kaçıyor benliğim[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] duru sularla birlikte kıyıya vuruyor...

Kıyılar çiziyor benliğimi[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] gözlerimden akan yağmur tanelerini kurutuyor. Yağmurlar bulut oluyor. Yağıyor kır çiçeği kokulu tepelere. Çiçekler mis kokuyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] toprak kokuyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] yağmur kokuyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen kokuyorsun. Tenime yağıyor...

Tenim derin suların maviliğinde dalgalarla boğuşuyor. Kahve olan gözlerim okyanus renginde çırpınıyor. Mavi kokuyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] yeşil oluyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen doğuyorsun...

Doğuşun bir bebeğin kokusu gibi[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] süt[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] saf[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] temiz...
Çocukluğumda sev beni. Avuçların ben kokayım. Gözlerinde ben doğayım. Nefes aldığın soluk ben olayım[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ciğerlerine dolayım...

Sevmekle sevmemek arasında kaybolsun düşüncelerim. Hırçınlaşsın gözlerim. Tırkan aralarında dolan ten ol[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen ol. Kaybolsun düşlerim. Düşlerime gelen sen ol. Mutlu et beni...

Ruhum ruhuna değsin[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sesim sesine[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] tenim tenine.. Vuruşlarında öldür beni. Aç kalmalarım doysun yalnızlığa. Ruhunla doyur beni. Sevmelerin tertemiz olsun. El değmemiş[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] kirlenmemiş[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] tüketilmemiş[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Bakışlarında yor beni. Sevmelerimde doğur beni...

Ellerin çizsin kaderimi[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] yüzümde. Yüzümde yol ol.
Yollarına kat beni[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] katık ol[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] su ol...

Nefesler tüketmesin sevdayı[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] gözler doymasın birbirine[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] değerler yıpranmasın arkanı döndüğünde...

Hayat ol[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] AŞK ol[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] inanç ol...

Ölümsüz sevda ol[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] türküler yakılmayan[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] çiğnenmemiş toprak ol[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] yüzülmemiş deniz[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] alınmamış nefes...

Bir çığlıkta öldür bedenimi[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] acıtan sen ol...

...SUSUŞUM OL...