Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 December 2008, 16:57
Syst3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Syst3m Syst3m isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Root Administrator

Konular:
Aldığı Beğeni: 0 xx
Beğendiği Mesajlar: 0 xx
Standart En sevdiğiniz "Beni Unutma" şarkısı hangisi?

Sezen Aksu'nun seslendirdiği: Beni unutma unutma beni unutma / Bilirsin unutulmak dokunur ya her insana / Sen de kendi payından bir hatıra seç / Ve o ben olayım unutma beni unutma / Bilir misin seni gerçekten sevdim / Sevdiğim daha bir çok şeyin arasında

Selda Bağcan'ın seslendirdiği: Bir gün gelir de unuturmuş insan / En sevdiği hatıraları bile / Bari sen her gece yorgun sesiyle / Saat on ikiyi vurduğu zaman / Beni beni unutma / Çünkü ben her gece o saatlerde / Seni yaşar ve seni düşünürüm

Feridun Düzağaç'ın seslendirdiği: Hayat beni unutsa da sen unutma / Adımı unutacak kadar kaybettim kendimi... Olsun / Beni unutma beni unutma / Bir uçurumun en ucundayım / O kadar yokum ki görmüyorlar / Kalbim susmuşlar yeri / Kuşlar korkup kaçmıyorlar

Yaşar'ın seslendirdiği: Beni sevdiğine say sen geçen yılları / Bir aşkın rakamı / Unut aşkım öbür sayıları / Bir... Beni unutma / İki... Beni unutma / Üç... Beni unutma / Yok istiyorum yok istiyorum / Aşk benim diyorum

Soner Arıca'nın seslendirdiği: Eğer bir gün gidersek bu hayattan / Vazgeçersen benden bu büyük aşktan / Beni unutma, beni unutma / Başkası bile olsa yanında unutma / Beni unutma ne olur unutma / Küser melekler sana

Hangisini seviyorsunuz : )